MediaCat

Bilkent Üniversitesi 2011’in en iyi reklamlarını belirliyor

MAD Reklam Ödülleri, 26 Nisan 2012 Perşembe günü Bilkent Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Bilkent Üniversitesi 2011’in en iyi reklamlarını belirliyor

Bilkent Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık Kulübü, tarafından bu yıl 5.si düzenlenen MAD Reklam Ödülleri, 26 Nisan 2012 Perşembe günü Bilkent Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

2011 yılı boyunca yayınlanan en iyi reklamların Bilkentliler tarafından belirlenmesi için ise, oylama 13. Cuma itibariyle www.viduello.com’da başladı. Oylama için son gün ise 18 Nisan Çarşamba.

Bu yılki oylamada geçen yıllarda da olan “Ev Eşyaları”, “Finans”, “Gıda & İçecek”, “Medya & Yayın”, “Otomotiv”, “Sosyal Sorumluluk & Toplumsal Duyarlılık”, “Telekomünikasyonda En İyi Reklam Serisi” gibi kategorilerin yanı sıra ilk kez ödüllendirilecek “En İyi Reklam Serisi”, “Hizmet” ve “En İyi Viral Reklam” kategorileri de bulunuyor.

Sadece Bilkentlilerin katılabileceği oylamaya başlamadan önce www.viduello.com un sistemine Bilkent uzantılı mail adresinizi verip, kendinize bir rumuz ve şifre belirlemeniz gerekiyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.