Şehirde yeni bir ulaşım trendi

Yeni ulaşım trendi YoYo, ilk bakışta “saatlik araç kiralama” hizmeti olarak görülse de aslında paylaşım üzerine kurulu şehrin en yeni sosyal topluluğu olarak konumlanıyor.

17.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Yeni ulaşım trendi YoYo,  ilk bakışta “saatlik araç kiralama” hizmeti olarak görülse de aslında paylaşım üzerine kurulu şehrin en yeni sosyal topluluğu olarak konumlanıyor. YoYo, kullanıcılarına diledikleri zaman aralıklarında, araç kiralama imkanını bir üyelik sistemi altında sunuyor.

“kullan-bırak araçlar” sistemini şehre getiren YoYo, dilerseniz sadece 1 saat, dilerseniz tüm gün şehir merkezindeki otoparklarda ve üniversite kampüslerinde bulunan araçları istediğiniz zaman, dilediğiniz kadar kullanma imkanı sunuyor.

İlk olarak Kanyon AVM, İstanbul Bilgi Üniversitesi (Kuştepe, Dolapdere ve Santral Kampüsü), Boğaziçi Üniversitesi (Kuzey Kampüsü) ve Özyeğin Üniversitesi’nde (Altunizade ve Çekmeköy Kampüsü) başlayan YoYo hakkında ayrıntılı bilgi almak için driveyoyo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.