MediaCat

Biletix tasarımını değiştirdi

Türkiye’nin eğlence ve spor etkinlikleri alanında önde gelen biletleme firması 2013 yılına yeni yüzüyle girdi.

Biletix tasarımını değiştirdi

Geçtimiz günlerde yeni Genel Müdür M.Kemal Erdine’nin görevi devralmasıyla başlayan Biletix’teki değişim süreci devam ediyor.

Uluslararası biletleme firması Ticketmaster’ın iştiraklerinden biri olan Biletix, Türk halkını eğlence, spor ve kültürel etkinliklerle buluşturan ana platform olarak, 13 yıldır vermekte olduğu hizmetlere yenilerini eklerken, kendini de yenilemeye devam ediyor.

Dünyadaki tüm Ticketmaster’ları tek bir tasarımla bütünleştirmek ve kullanıcılarına ortak bir yüzle seslenmelerini sağlamak amacıyla başlatılan yenilenme sürecine paralel olarak, Biletix de 2013 yılına yeni yüzü ile girdi.

Biletix’teki yeniliklerin 2013 yılında da hızlı bir şekilde süreceğini önemle vurgulayan Biletix Genel Müdürü M.Kemal Erdine ana sayfanın tasarım değişikliği ile ilgili yaptığı açıklamada; “2012’nin son günlerinde daha güvenli bir alışveriş ortamı sunabilmek adına kredi kartı ve nakit seçeneklerine ek olarak kullanıcılarımıza, Turkcell ve BKM’nin mobil cüzdan uygulamalarını da sunmaya başladık. Yeni yılda da hizmetlerimize ekleyeceğimiz yeni uygulamalarımızla kullanıcılarımızın daha renkli bir yıl geçirmeleri için karşılarında olacağız.” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.