MediaCat

Beşiktaşlı futbolcular Vodafone Arena için kamera karşısında

Vodafone’un sponsor olduğu stadın ilk reklam filmi yayınlandı.

Beşiktaşlı futbolcular Vodafone Arena için kamera karşısında

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, yapımı devam eden Vodafone Arena‘nın ilk reklam filmini hazırladı. ‘Yuvaya Ruh Katmaya Geldik’ temasıyla çekilen filmde, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilić‘in yanı sıra Beşiktaşlı futbolcular Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal da rol alıyor.

Reklam filmi, futbol antrenmanından dönen çocukların oynamakta oldukları topu Vodafone Arena inşaatına kaçırmalarıyla başlıyor ve ilerleyen dakikalarda Beşiktaşlı futbolcuların kullandıkları anlaşılan iş makinelerinin heyecanlı futbol maçına sahne oluyor. Elindeki kaskları çocuklara uzatan Bilić’in ‘Yuvaya Ruh Katmaya Geldik’ sözleri ile biten film, Vodafone teknolojisi ile Beşiktaş ruhunu bir araya getiren Vodafone Arena’nın aslında bir ‘gönül ortaklığı’ olduğuna vurgu yapıyor.

Hem spor hem yaşam alanı

Vodafone Türkiye ile BJK arasında 20 Ağustos 2013’te imzalanan 15 yıllık sponsorluk anlaşmasıyla Vodafone Arena adını alacak kompleks; İstanbul’un futbol, müzik, kültür-sanat, moda, eğlence ve diğer spor etkinliklerine ev sahipliği yapacak, Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu olacak.

İnönü’nün güçlü tarihi mirasını ve Vodafone’un teknolojik gücünü arkasına alan Vodafone Arena, Avrupa ve Amerika’nın birçok yeni stadyumunda hayata geçirilen zengin içerikli dijital ekran çözümleri ile genişbant mobil ve Wi-Fi ağıyla donatılacak. Stadın farklı noktalarına yerleştirilecek HD monitörler ve interaktif ekranlarda, taraftar röportajları, istatistikler, promosyonlar ve o an oynanan diğer müsabaka sonuçları, eşzamanlı olarak yayınlanacak. Ayrıca, yüksek hızlı mobil ve Wi-Fi internet bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla maça ilişkin bilgilere istenildiği anda ulaşılabilecek.

Kompleks, aynı zamanda eğlence merkezi, konser arenası, yaşam alanı ve moda merkezi olarak da kullanılacak. Beşiktaş Müzesi ve Kartal Yuvası stattaki yerlerini yenileyerek korurken, en son mobil teknolojilerin sunulacağı Vodafone Cep Merkezi de taraftar ve ziyaretçilere benzersiz bir teknoloji deneyimi yaşatacak.

Künye:

Reklamveren: Vodafone
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Ajans Başkanları: Ömür Kula Çapan ve Hakan Birgül
Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik ve Başar Bellisan
Yaratıcı Grup Başkanı: Barış Sarhan
Yaratıcı Grup: Ezgi Deniz ve Sevil Şimşek
Stratejik Planlama: Ömür Kula Çapan ve Zühre Erdoğan
Müşteri İlişkileri: Duygu Türkmen
Reklamveren Temsilcileri: Bilge Çiftçi, Onur Gargılı, Duygu Atalay ve Celal Çevik
Sosyal Medya: Aylin Subaşı ve Selçuk Çelebioğlu
Ajans Yapımcısı: Evrim Saraçoğlu ve Emir Medina
Yapım Şirketi: Anima
Yönetmen: Walky-Talky
Yapımcı: Vehbi Berksoy ve Kardaş Divanoğlu
Post Prodüksyon: 1000 Volt
Müzik: Jingle Mingle
Kullanılan Mecralar: Televizyon, İnternet

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.