Bersay’da bir atama daha

Bersay İletişim Grubu kadrosunu daha da güçlendiriyor.

26.06.2013 - 13:37 | MediaCat

Bersay İletişim Grubu,  Temuçin Tüzecan’ı da bünyesine kattı. Kariyerinde pek çok başarılı işe imza atan Temuçin Tüzecan, çalışma hayatına 1982 yılında Güneş Gazetesi’nde muhabir olarak başladı. BBC ve Reuters’ta radyo ve televizyon yapımcısı, Milliyet Gazetesi’nde Londra muhabiri ve dış haber şefi olarak görev yaptı.

Kanal D ve Star Haber müdürlüklerinin ardından Philip Morris / Sabancı ve Coca-Cola’da ‘Kurumsal İletişim Müdürü’, Hürriyet Gazetesi’nde ise, Ocak 2003 – Aralık 2009 arasında ‘Kurumsal İletişim Direktörü’ olarak çalıştı.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Tüzecan, aynı dönemde Hürriyet Gazetesi’nde ‘Okur Temsilciliği’ni üstlendi. Aynı zamanda gazetenin deniz sayfasını hazırladı, yelken ile ilgili yazılar yazdı. Bir önceki görevi Doğan Holding’te ‘Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı’ olarak çalışan Temuçin Tüzecan, Bersay İletişim Grubu’nda ‘Danışman, Ortak’ olarak göreve başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.