Belçika’nın en sıradışı ajansıyla tanışın

Brand Week Istanbul sahnesinin en yenilikçi yüzlerinden Benoit Vancauwenberghe'ye yakından bakın.

02.11.2016 - 10:49 | Tuğba Özögretmen

Belçika'nın en sıradışı ajansıyla tanışın

Bu yıl Brand Week Istanbul’da Creativity Day’de yalnızca Belçika’nın değil, dünyanın en sıradışı ajanslarından biri olan 20Something’in kurucu ortağı ve kreatif direktörü Benoit Vancauwenberghe’yi göreceğiz. Y ve Z Jenerasyonlarının kalbinin attığı bu ajansın en farklı yanlarını anlamak için şöyle buyurun…

1. 20’lerini aşan giremez!

Belçika'nın en sıradışı ajansıyla tanışın

Ajansın adından da belli olduğu gibi 20Something, yalnızca 20’li yaşlardaki çalışanlardan oluşan bir ajans. 20Something’in kapısı, Y ve Z Kenerasyonuna konuşmak isteyen ve karşısında muhatap olarak bu kuşaktan patronlar bulmaktan çekinmeyen markalara açık.

2. Her haftanın CEO’su farklı.

Belçika'nın en sıradışı ajansıyla tanışın

20Something’te yaşınızın 21 olması CEO olmayacağınız anlamına gelmiyor. Zira ajansın CEO koltuğunda her hafta başka bir çalışan oturuyor. Benzer şekilde müşteri toplantılarını yöneten çalışanlar da değişkenlik gösteriyor.

3. Yalnızca öğrencilere açık bir ajans: Limited Edition

Belçika'nın en sıradışı ajansıyla tanışın

20Something’in içinde yalnızca öğrencilere açık başka bir ajans daha var. Burada staj yapan herkes ajanstaki tüm unvanları deneyimliyor. Ek olarak stüdyoya giriyor, müşteri toplantılarını organize ediyor ve strateji sunumları yapıyorlar.

4. İş görüşmesine siz değil, en iyi arkadaşınız çağırılıyor.

Belçika'nın en sıradışı ajansıyla tanışın

Evet, yanlış duymadınız. 20Something’de iş görüşmesine çağrıldıysanız, ilk adımda siz değil, en iyi arkadaşınızla görüşülüyor.

5. Brand Week Istanbul’da sizi ne bekliyor?

Bunlar size yeterince ikna edici gelmediyse bir de Vancauwenberghe’nin çağrısına kulak verin:

“Eğer 20Something, kim olduğumuz, bu noktaya nasıl geldiğimiz ve gelecek planlarımız hakkında daha fazlasını öğrenmek isteyenler varsa, Brand Week Istanbul’a gelmeleri yeterli. Sunumumda stajyerlerin neden bu denli önemli olduklarını, 20Something’in kimliğinde ve başarılarında nasıl merkezde yer aldıklarını anlatacağım. Neden her hafta yeni bir patronumuz olduğunu -ve bunun kendi ajans çalışanlarımız olduğunu- açıklayacağım. Bizim şirket araçlarımız yok ama eğer stajyerlerimiz ihtiyaç duyarlarsa kişisel araçlarımızı kullanabiliyorlar. İşe alım sürecimiz ise bir o kadar sıradışı. Sahnede, eğer bizimle çalışmak isterseniz, neden ilk aşamada en iyi arkadaşınızla mülakat yaptığımızı da anlatacağım. Ve nihayetinde 20Something’de müşteri toplantılarından beyin fırtınalarına ve müşteri sunumlarına dek yaptığımız her şeyde Y Jenerasyonu’nu işe nasıl entegre ettiğimizi ele alacağım.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.