Beko ve Fenerbahçe’den işbirliği

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın yeni isim ortağı Beko oldu.

17.12.2018 - 11:04 | MediaCat

Beko ve Fenerbahçe'den işbirliği

Daha önce sekiz yol boyunca Türkiye Basketbol Ligi’ne adını veren ve Avrupa Basketbol Şampiyonası sponsorluğunu üstlenen Beko, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı ile 2,5 yıllık bir ortaklık anlaşmasına imza attı ve takımın isim ortağı oldu.

İşbirliğinin Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilen imza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Semih Özsoy, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Zeljko Obradovic, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu ve Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu katıldı.

Ortaklık anlaşması çerçevesinde takım bundan böyle Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı adıyla mücadele edecek ve Fenerbahçeli  basketbolcuların formalarının göğüs kısmında Beko logosu yer alacak. İşbirliği, Türkiye Basketbol Süper Ligi’nin yanı sıra EuroLeague ve tüm yurtdışı müsabakalarını kapsayacak.

Spor işbirliklerini sosyal sorumluluk alanına taşıyan Beko, yeni ortaklıkla birlikte çocuk obezitesine karşı sürdürdüğü “Eat Like A Pro – Şampiyonlar Gibi Beslen” girişimini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.