Beko sponsorluğu reklamlarda

Şampiyonanın en büyük sponsoru Beko, iletişimine yayına giren ilk reklam filmiyle başladı...

28.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Şampiyonanın en büyük sponsoru Beko, iletişimine yayına giren ilk reklam filmiyle başladı. "Basketbolun sponsoru" sloganıyla hazırlanmış olan çoklu kampanya turnuva sonuna kadar sürecek.

Dünya basketbolunun en önemli organizasyonu olan 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nın en büyük sponsoru Beko, çoklu kampanyasıyla iletişimine başladı. 28 Ağustos’ta eş zamanlı olarak Ankara, İstanbul, İzmir ve Kayseri’de başlayacak şampiyona; 12 Eylül’de İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak final maçıyla sona erecek. Dünyanın en iyi 24 takımının şampiyonluk için mücadele edeceği organizasyonda 80 maç oynanacak, dünyanın en iyi 288 Oyuncusu basketbolseverlere dev bir Şölen sunacak. Beko markasının, "dinamik, eğlenceli ve genç" karakteri, basketbolun teknolojik ve hareketli doğası Beko marka kimliğiyle 2006 yılında buluştu. Arçelik A.Ş.’nin uluslararası markası Beko, "Dünya Markası" olarak Türkiye Basketbol Ligi’ne sponsor oldu. Lig’de her sene düzenlenen ‘All-Star’ karşılaşmaları, ‘Beko All-Star’ ismiyle oynandı. Beko’nun basketbol yatırımları, artarak sürdü.

Ardından basketbol yatırımlarına uluslararası boyut kazandırmaya karar veren Beko, Almanya’da "Basketball Bundesliga" ile uzun süreli bir anlaşma imzalayarak lig sponsorlukları atağını devam ettirdi. 2009 FIBA Asya Basketbol Şampiyonası (Çin) ve 2009 FIBA Avrupa Basketbol Şampiyonası (Polonya) ana sponsorlukları, Beko’nun "basketbolun sponsoru" unvanını alması adına çok önemli adımlar oldu.

Beko, 4 yılda bir düzenlenen ve dünyanın en güçlü ülke takımlarını bir araya getiren Dünya Basketbol Şampiyonası’nın ‘Presenting Sponsor’u (Şampiyonayı tüm dünyaya sunan en büyük sponsor) olarak da basketbol yatırımlarını en üst düzeye taşıdı.

haberler.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.