beIN CONNECT’in esaslı kadınlarıyla tanışın!

1000’den fazla dizi ve filme; cepten, tabletten, web'den ve televizyonunuzdan erişim imkânı sunan beIN CONNECT dünyasındaki gezintimize devam ediyoruz. Bu defa odağımızda kadın baş karakterleriyle öne çıkan birbirinden değerli yapımlar var. Üstelik beIN CONNECT'in esaslı kadınlarıyla tanışmak için platforma kaydolmak yeterli. Eğlence Paketi ise ilk 30 gün ücretsiz.

Advertorial 04.03.2021 - 10:42 | MediaCat

Uğradıkları haksızlıklar karşısında çaresiz olduğunu düşünen insanların kapısını çaldığı CIA eski ajanı Robyn Mccall’un aksiyon dolu hikâyesi The Equalizer’ın başrolünde iki Altın Küre adaylığı ve bir Altın Küre ödülü bulunan Queen Latifah var.

Bir yeniden yapım olan ve 80’lerin aynı adlı ünlü dizisini yeniden izleyiciye buluşturan yapımda Latifah’ya eşlik eden birbirinden yetenekli oyuncular arasında Chris Noth, Lorraine Toussaint ve Adam Goldberg gibi isimler yer alıyor.

© 2021 Universal Studios. ALL RIGHTS RESERVED.

The Equalizer’ı beIN CONNECT’te izleyebilirsin.

I May Destroy You

Michaela Coel’in yazıp başrolünü üstlendiği I May Destroy You, günümüzde sosyal medyanın etkisiyle adeta baştan yazılan insanlar arası ilişki kodlarına dair çarpıcı bir bakış atma imkânı sunuyor. Londra’da sarhoş olduğu bir gecenin ardından yaşadığı olayların perde arkasını ortaya çıkarmaya çalışan genç bir kadının aşmak zorunda kaldığı zorlu süreci; yakın ilişkiler, rıza ve özgürlük gibi temalara değinerek anlatan I May Destroy You, ilhamını Coel’in bizzat yaşadığı gerçek bir istismardan alıyor.

© 2020 Home Box Office, Inc. All Rights Reserved

I May Destroy You’yu beIN CONNECT’te izleyebilirsin.

The Great

The Favourite’ın yazarı olarak Oscar adaylığı elde eden ve kaleminin gücünü akademi tarafından da tasdik eden Tony McNamara’nın kaleme aldığı, 2021 Altın Küre’de adaylığı da bulunan The Great, sıradışı bir biyografik komedi-drama. Rus çarıyla evlenip çariçe olan Katerina’nın başından geçenleri, ülkenin geleceği ve kendi mutluluğu arasında kalan bir kadının perspektifinden ve eğlenceli bir dille aktaran yapımın başrollerinde iki genç yetenek Nicholas Hoult ve Elle Fanning var.

© 2020 MRC II Distribution Company, L.P.

The Great’i beIN CONNECT’te izleyebilirsin.

Honeyland / Bal Ülkesi

Kuzey Makedonya’da bir süredir ıssız olan bir köyde hasta annesiyle yaşayan ve arıcılık yaparak geçimini sağlayan Hatice’nin hikâyesi Honeyland, sinema tarihinde şimdiden ilklere imza atmış bir yapım. Tarihte En İyi Belgesel ve En İyi Uluslararası Film Oscar’ına aday olan tek film olan Honeyland’in SİYAD’ın 2020’nin en iyi 20 filmi seçkisinde de yer aldığını hatırlatalım. Sundance Film Festivali’nden 3 ödülle ayrılan ve şimdiye dek buluştuğu tüm izleyicilerden tam not alan filmin başrollerinde Hatice Muratova, Nazife Muratova ve Hussein Sam’i izliyoruz.

Honeyland / Bal Ülkesi’ni beIN CONNECT’te izleyebilirsin.

My Zoe / Kızım Zoe

Julie Delpy’nin yazar, yönetmen ve başrol olarak hayat verdiği My Zoe, eşinden boşanmış bir kadının küçük kızını büyütme çabalarını konu alıyor. Toksik bir evlilikten kurtulan genetik bilimci Isabel’in beklenmedik bir trajedinin ardından kızını korumanın yollarını aramaya başladığı yapımın ilk gösterimi Toronto Film Festivali’nde yapılmış, film daha sonra Tribeca bünyesinde de yer almıştı. My Zoe’da Julie Delpy’e eşlik eden yetenekler arasında Gemma Arterton, Richard Armitage, Daniel Brühl da var.

My Zoe / Kızım Zoe’yu beIN CONNECT’te izleyebilirsin.

Misbehaviour / Bayan Devrim

Londra’nın ev sahipliği yaptığı güzellik yarışması tüm dünyanın en çok beklenen ve izlenen güzellik yarışmasıdır. 1970 yılında yaşananlar, etkinliğin önceki yıllarından keskin bir biçimde ayrılmasını sağlayacaktır. 1970 Dünya Güzellik Yarışması’nı sabote etmeye kararlı bir grup feminist aktivistin gerçek olayları anlatan hikâyesini izlediğimiz Misbehaviour’un başrolünde başarılı oyuncu Keira Knightley yer alıyor. Greg Kinnear’ın ABD’li şovmen Bob Hope’u canlandırdığı filmde Beauty and the Beast’te izlediğimiz Gugu Mbatha-Raw ve Wild Rose’daki rolüyle BAFTA’ya aday gösterilen Jessie Buckley de var. Misbehaviour’ın yönetmeni koltuğunda ise BAFTA’da en iyi yönetmen ödülüne layık görülen ilk kadın Philippa Lowthorpe var.

Misbehaviour / Bayan Devrim’i beIN CONNECT’te izleyebilirsin.

The Invisible Man / Görünmez Adam

H.G. Wells’in klasiklerinden, aynı adlı romandan esinlenerek çekilen korku türündeki film, öldü sandığı sevgilisinin aslında gizlice kendisini takip ettiğini anlayan bir kadının yaşadığı ürkütücü anları konu alıyor. IMDb listelerindeki puanlara göre 2020’nin en iyi 10 yabancı filmi arasında yer alan The Invisble Man’in başrolünde başarılı aktris Elisabeth Moss var. Moss’un perdedeki eşlikçileri ise Oliver JacksonCohen, Harriet Dyer, Aldis Hodge ve Storm Reid.

© 2020 Universal City Studios Productions LLLP. ALL RIGHTS RESERVED.

The Invisible Man / Görünmez Adam’ı beIN CONNECT’te izleyebilirsin.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.