MediaCat

BBVA’ya Türk CEO

BBVA Grubu’nun yeni CEO’su Onur Genç

BBVA’ya Türk CEO

2012 – 2017 yılları arasında Garanti Bankası’nda genel müdür yardımcılığı görevini yürüten, 2017 itibarıyla ABD’deki BBVA Compass CEO’su ve Ülke Müdürü olarak görev alan Onur Genç, BBVA Grup’ta gerçekleşen üst düzey yönetim kadrosu değişikliği kapsamında BBVA Grup CEO’su olarak atandı.

Genç’in 31 Aralık itibarıyla koltuğu devralacağı Carlos Torres Vila, Onur Genç’in atanmasını şu sözlerle değerlendirdi: “Onur Genç, Garanti Bankası’nda imza attığı başarıların ardından, ABD’deki operasyonlarımıza da son derece olumlu katkılarda bulundu ve şimdi bu katkısı tüm Gruba yayılacak. BBVA Yönetim Kurulu, hissedarlarımızın, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumumuzun tüm paydaşları için değer yaratarak stratejimizi ilerletmek ve halen yürütmekte olduğumuz dönüşüm programını tüm dünyadaki operasyonlarımızda daha da ileriye götürmek için en ideal CEO olarak Onur Genç’i seçti.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.