MediaCat

Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu

Baykuş Ödülleri’nde bu yıl 49 ödül verildi.

Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu

Pazarlama ve kamuoyu araştırmalarının iş sonuçlarına etkisini göstermek ve araştırma şirketleriyle araştırmaverenler ve veri toplama şirketleri arasındaki ilişkileri geliştirerek, başarılı iş ortaklıklarını ödüllendirmek amacıyla Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Baykuş Ödülleri sahiplerine 12 Ekim’de Conrad Bosphorus’ta gerçekleşen törenle kavuştu.

TÜAD Başkanı Doç. Dr. Yener Girişken

Sunuculuğunu Geveze’nin üstlendiği gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren TÜAD Başkanı Doç. Dr. Yener Girişken, araştırma sektörünün tüm paydaşlarına teşekkürlerini sunarak başladığı konuşmasına şöyle devam etti: “Araştırma sektörünü zenginleştirmek, tüm paydaşlarına değer üretmek üzere çalışan TÜAD için Baykuş Ödülleri, hem bizleri bir araya getirmesi hem de sektörü sürekli kendini iyileştirmeye teşvik etmesi açısından heyecan verici olduğu kadar önemli bir etkinlik. Bu gecenin asıl kazananları, böyle bir dönemde başvurularıyla, törene katılımlarıyla sektörümüze destek verenlerdir. Bildiğiniz üzere “Baykuş” birçok kültürde bilgeliğin ve zenginliğin sembolüdür. Bütün kuş türleri içinde bir tek baykuş gece ışığı arar ve ışığın yardımıyla yolunu bulur. Bizler de araştırmalardan elde ettiğimiz veri ve içgörüler ile birçok farklı sektöre ışık olmaya ve yol göstermeye devam edeceğiz.”

Baykuş Ödülleri’nde bul yıl FMCG, finans, akademi, reklam, araştırma, veri toplama, medya, iletişim, medikal ve sigorta sektöründen oluşan 21 kişilik jürinin 22 – 23 Eylül tarihlerinde 14 kategoride değerlendirdiği 138 başvuru arasından 34 proje 49 ödüle layık görüldü.

Baykuş Ödülleri’nde yılın kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.