MediaCat

Baykuşlar sahiplerini buldu

Baykuş Ödülleri bu yıl dijital bir törenle sahiplerine kavuştu.

Baykuşlar sahiplerini buldu

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından en başarılı araştırma projelerinin ödüllendirildiği Baykuş Ödülleri bu yıl 6 Ekim’de Grand Hyatt Otel’den gerçekleştirilen bir canlı yayınla araştırma & araştırmaveren, reklam & reklamveren, medya, marka, akademi, iletişim ve pazarlama dünyasından pek çok ismi sekizinci kez buluşturdu.

Sunuculuğunu Geveze’nin üstlendiği ve 368 kişinin katıldığı yarışmada 21 kişilik jüri 16 kategoride toplam 143 başvuru arasından en iyileri belirledi. Alışverişçi Baykuş, Global Baykuş, İçgörülü Baykuş, İnatçı Baykuş, İnovatif Baykuş, İtibarlı Baykuş, Meraklı Baykuş, Sendikal Baykuş, Sosyal Baykuş, Usta Baykuş, Vizyoner Baykuş ve Metodik Baykuş olmak üzere 13 kategoride toplam 46 projenin ödüle layık görüldüğü Baykuş Ödülleri’nde bu yıl, daha önce proje değerlendirmelerinde oy kullanma hakkına sahip olan TÜAD Başkanı, yalnızca jüri başkanlığını üstlenerek değerlendirmelere katılmadı. Jürisinde belirli sayıda TÜAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Baykuş Ödülleri Komitesi Üyesi bulundurma hakkı bulunan Baykuş Ödülleri’nde ayrıca bu yıl yönetmenliğe TÜAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Baykuş Ödülleri Komitesi’nin de kura çekimiyle jüride yer alabileceklerine ilişkin madde eklendi.

Törenin açılış konuşmasını yapan TÜAD Başkanı Doç. Dr. Yener Girişken şu sözleri söyledi: “İçinden geçtiğimiz bu zor süreçte Baykuş Ödülleri’ne başvuru yapan herkesi tebrik ediyorum ve hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu gecenin asıl kazananları aslında böyle bir dönemde başvurularıyla, törene katılımlarıyla sektörümüze destek verenlerdir. Bildiğiniz üzere ‘Baykuş’ birçok kültürde bilgeliğin ve zenginliğin sembolüdür. Bütün kuş türleri içinde bir tek Baykuş gece ışığı arar ve ışığın yardımıyla yolunu bulur. Bizler de araştırmalardan elde ettiğimiz veri ve içgörüler ile birçok farklı sektöre ışık olmaya ve yol göstermeye çalışıyoruz.”

Baykuş Ödülleri 2020’nin kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.