MediaCat

Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu

TÜAD tarafından düzenlenen Baykuş Ödülleri, sahipleriyle yedinci kez buluştu.

Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından en başarılı araştırma projelerinin ödüllendirildiği Baykuş Ödülleri, 3 Eylül tarihinde Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.

Bu yıl yedincisi düzenlenen Baykuş Ödülleri için gerçekleştirilen ödül töreninde açılış konuşmasını TÜAD Başkanı Handan Esmer yaptı. Konuşmasında 2013 yılında 63 başvuruyla başlayan Baykuş Ödülleri’nin yedinci yılında 188 başvuruya ulaştığını söyleyen Esmer, etkinliği bu denli sahiplenerek araştırma sektörünün prestijini ve gücünü artıran başta araştırma, araştırmaveren ve veri toplama şirketleri olmak üzere, araştırma sektörünün paydaşları olan bütün ekiplere teşekkür etti.

Alışverişçi Baykuş, Eşitlikçi Baykuş, Global Baykuş, İtibarlı Baykuş, Memnun Baykuş, Metodik Baykuş ve Sendikal Baykuş kategorilerinde ilk kez ödül verilen gecede toplam 67 proje ödüle layık görüldü.

Baykuş Ödülleri’nde yılın kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.