MediaCat

Bayer Türkiye yeni iletişim ajansını seçti

Bayer’in Türkiye’deki iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

İlaç, tüketici sağlığı ve tarım ürünleri alanlarında yenilikçi ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de yaklaşık 70 yıldır faaliyet gösteren Bayer, yeni dönem iletişim çalışmalarını Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı’na emanet etti.

Haziran 2023 itibarıyla Bayer Türkiye’ye hizmet vermeye başlayan Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı, işbirliği kapsamında Bayer Türkiye’ye kurumsal itibar yönetimi, kurumsal projelere ilişkin iletişim faaliyetleri iletişimi, lider iletişimi, kriz yönetimi, konu yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi ile etkinlik ve proje yönetimi alanlarında danışmanlık sunacak.

İletişim danışmanlığı sektöründe 1993 yılından bu yana hizmet veren Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı’nın müşteri portföyünde başta otomotiv, finans, perakende, sağlık, eğitim, kültür sanat, sigorta, gıda ve gayrimenkul olmak üzere farklı sektörlerden toplamda 58 marka yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.