Başvuru için bugün son gün

Dijital dünyada giderek daha fazla boy gösterdikleri gerçeğinden yola çıkan Digital Age Awards’a başvuru için son gün...

27.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age, bir yeniliğe daha imzasını atarak Digital Age Awards’ı başlatıyor. İnsanların hayatlarının gittikçe daha büyük bir bölümünü online yaşadıkları, markaların ise hedef kitleleriyle interaktif bir ilişki kurmak üzere dijital dünyada giderek daha fazla boy gösterdikleri gerçeğinden yola çıkan Digital Age Awards’a başvuru için son gün. Başvurularınızı bugün  www.digitalageawards.com sitesinden online olarak yapabilirsiniz.

13 Ekim 2010 Çarşamba akşamı Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecek bir törenle en yaratıcı dijital pazarlama fikirlerini toplam 24 kategoride ödüllendirecek yarışmaya Türkiye’de ve Türkiye dışında faaliyet gösteren tüm dijital/interaktif ajanslar, mobil ajanslar, reklam ajansları ve medya planlama ve satın alma ajansları katılabiliyor.

Turkcell’in ana sponsorluğunu, Medyanet’in de co-sponsorluğunu üstlendiği, Digital Age Awards’a  katılacak işler bir ön jüri tarafından incelenecek ve kısa liste oluşturulacak. Kısa listeye kalacak projeler daha sonra sektör, reklamveren ve mecra temsilcilerinin oluşturduğu bir jüri tarafından değerlendirilecek. Digital Age Awards’ın ilkine, 1 Temmuz 2009–30 Haziran 2010 dönemi içinde ilk kez yayınlanmış/uygulanmış özgün çalışmalar katılabilecek. Katılımcı sayısında ise herhangi bir sınırlama bulunmayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.