MediaCat

Baskı fazla olsa da

EURO 2024 öncesinde adidas’tan yıldızların yükünü hafifleten kampanya.

Uluslararası organizasyonlar EURO 2024 ve Copa América’ya sayılı günler kala adidas, yaklaşmakta olan futbol şölenine genç isimlerin omuzlarındaki yükü hafifleten marka kampanyasıyla katılıyor.

Futbolcuların kulüp karşılaşmalarına kıyasla milli maçlarda penaltı kaçırma olasılıklarının üç kat daha fazla olduğunu gösteren araştırmadan yola çıkan kampanya, yeni nesil sporculara baskıların üstesinden gelmeleri ve oyun tutkularını artırmaları için ilham vermeyi amaçlıyor. David Beckham’ın sesiyle ekrana gelen filmde Lionel Messi, Jude Bellingham, Florian Wirtz, Ousmane Dembélé, Pedri, Gianluigi Donnarumma gibi bu yaz turnuvalarda milli formayla ter dökecek yıldızlar boy gösteriyor. Queen & David Bowie’den Under Pressure şarkısının eşlik ettiği film, oyuncuların baskının negatif tarafını bir kenara bırakıp “You Got This” sloganına odaklanmaları gerektiğini hatırlatıyor.

adidas Global Marka İletişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Florian Alt, “Büyük futbol yazı arifesinde, gelecek nesil sporculara ilham olmayı sürdüren oyuncularımızı kutlamak ve destek vermek istiyoruz. Bu kampanya, ödül ya da başarı ne olursa olsun baskının her seviyede hissedilebileceğini hepimize hatırlatıyor. Amacımız spordaki negatif baskının giderilmesine katkı sunmak, üst düzey ya da altyapıdaki oyuncuları, oyuna duydukları sevgiyi ateşleyerek bağlantıyı tazelemeye teşvik etmek. ‘You Got This’ sloganımızın her seviyeden sporcuyu baskının üstesinden gelmeye ve sporda kişisel fırsatlarına ulaşmaya teşvik etmesini umuyoruz” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.