MediaCat

Masayı yuvaya dönüştürme sanatı

Barilla yeni reklamında başrolü evlerin masalarına ve o masaları yuvaya dönüştüren makarnaya veriyor.

Masayı yuvaya dönüştürme sanatı

Pandemi nedeniyle vakitlerinin eskiye kıyasla çok daha büyük bir bölümünü evlerinde geçiren pek çok insan için evlerindeki masanın önemi, hiç şüphesiz, dört duvar arasında geçen süreyle doğru orantılı olarak arttı.

Masaların evin kendisine dönüştüğü bu zorlu dönemde herkese birlikteliğin kıymetini hatırlatmak ve gelecek günler için biraz güven aşılamak isteyen Barilla, insanları aynı masanın etrafında toplayan makarnanın birleştirici gücünü vurgulayan yeni reklam filmini yayınladı.

Kampanyanın odağının dünyanın dört bir yanında evlerin masalarında olup bitenler olduğunu söyleyen Barilla CMO’su Gianluca Di Tondo, mesajlarının “gelecek için güven ve yakınlık” aşılamak olduğunu belirtiyor. Karantina döneminde Barilla’nın bir kere daha yalnızca İtalya’da değil, ülke sınırlarının ötesinde de İtalya’yı ve onun değerlerini temsil ettiğini söyleyen Publicis İtalya CCO’su Cristiana Boccassini’yse kampanyayı şu sözlerle yorumluyor: “Dünyanın dört bir yanından insanların bir tencere makarnanın etrafında bir araya geldiklerini gördük ve bugün, bu yeni filmde, Barilla’nın insanlara kendilerini nasıl evlerinde hissettirebileceğini hatırlatmak istedik. Makarnanın bizi mutlu edip yakınlaştırmayı başardığı için bir kere daha büyük önem kazandığı bir dönemdeyiz.”

Publicis İtalya imzalı reklam filminin yapımını BRW, yönetmenliğiniyse ödüllü reklam yönetmeni Reynald Gresset üstleniyor. 21 Eylül itibarıyla televizyon ve dijital mecralardan hedef kitlesiyle buluşan kampanya aralarında Kanada, Fransa, Almanya, Yunanistan, ABD ve Norveç’in de olduğu 18 ülkede yayınlanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.