bang. Art Innovation Prix 2019 başvuruları devam ediyor

bang. Art Innovation Prix 2019 için son başvuru tarihi 17 Aralık.

07.12.2018 - 15:17 | Sencer Uçar

İnovasyon danışmanlığı alanında hizmet veren ArtBizTech tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen bang. Art Innovation Prix için 25 Ekim tarihinde açılan başvuru süreci devam ediyor.

Alanları fark etmeksizin 35 yaş altı gençlerin kinetik sanat, yeni medya, veri sanatı ve biyo-sanat kategorilerinde, sanat ve teknoloji yoluyla inovatif çağrışımlar yapan projelerini bekleyen bang. Art Innovation Prix 2019 için başvurular 17 Aralık tarihinde son bulacak.

Jüri üyeleri Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, İstanbul Bienali Direktörü Bige Örer, amberPlatform’dan sanatçı, küratör ve eğitimci Ekmel Ertan, ODTÜ Enformatik Enstitüsü Öğretim Üyesi Dr. Elif Sürer, çalışmalarına Stanford Üniversitesi Genom Teknoloji Merkezi’nde devam eden Dr. Gözde Durmuş ve yeni medya sanatçısı Ozan Türkkan tarafından seçilen projeler, 14 – 29 Haziran 2019 tarihleri arasında Studio-X İstanbul’da düzenlenecek sergide yer alacak. Katılımcılar, sergide iş ve teknoloji dünyasından profesyoneller, akademisyenler, sanatçılar ve tasarımcılardan oluşan mentorlarla tanışma ve projelerini geliştirme aşamasında destek alma şansı elde edecek. Projeler, yıl içerisinde yurtiçi ve yurtdışındaki farklı galeri ve etkinliklerde de yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.