MediaCat

Bahara farklı bir uyanış

Hornbach’tan ilkbaharı selamlamanın absürt bir yolu.

Ağaçtan sarkan kahverengi benekli dev bir koza sizi şaşırtmak için yeterlidir ancak içinden insan çıktığını görmek, ilginizi çok daha fazla çekebilir.

Ajansı HeimatTBWA\ ile birlikte uzun yıllardır eğlenceli bir işbirliğine imza atan yapı market zinciri Hornbach, ilkbaharı bir DIY tutkununun kozasından uyanışıyla karşılıyor. Yönetmenliğini Stink Films’ten Traktor’un üstlendiği eğlenceli reklam filminde kozasından ayrılan adam, yenidoğan şaşkınlığını atlatır atlatmaz baharın gelişiyle uyanıp bahçe işlerine girişen diğerlerinin arasına katılıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ole Sanders (@olesanders)’in paylaştığı bir gönderi

HeimatTBWA\ Kurucu Ortağı ve CCO’su Guido Heffels, “Hikâyenin ve uygulamasının o ‘çılgınlığı’ sıradan bir bahçe sahibinin baharda yaşadığı varsayılan coşkuya tekabül ediyor” diyor.

Bir haftalık kozalı teaser gösteriminin ardından paylaşılan film Almanya’nın yanı sıra Avusturya, Çekya, Hollanda, İsveç, İsviçre, Lüksemburg, Slovakya ve Romanya’da yayınlanıyor.

Ajans daha önce Hornbach için ilkbaharı tüm kokularıyla kucaklayan bir reklam kampanyası hazırlamıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.