Bağışa dönüşen gökkuşakları

BMO, Onur Ayı boyunca Kuzey Amerika'daki her bir gökkuşağının fotoğrafını bağışa dönüştürecek.

02.06.2022 - 16:28 | Sencer Uçar

Bağışa dönüşen gökkuşakları

Kanada bankalarından BMO Financial Group, Onur Ayı’nda Kuzey Amerikalıları gökkuşaklarını bankaya yatırmaya çağırıyor.

2SLGBTQ+ topluluğunun simgesi gökkuşağının ay boyunca her yerde daha da görünür olduğu ülkede çekilen her bir gökkuşağı fotoğrafı bankanın oluşturduğu özel hesaba yatırılıyor ve eziyet gören 2SLGBTQ+ bireylere dünya genelinde yardım için faaliyet gösteren Rainbow Railroad’a 1’er dolar bağış olarak aktarılıyor.

50 bin adete kadar tüm gökkuşağı fotoğraflarının bağışa dönüşeceği kampanyaya katılmak için kampanyaya özel oluşturulan web uygulamasına fotoğraf yüklemek yeterli oluyor.

Onur Ayı’nın kuir görünürlüğü için önemli olduğunu söyleyen Rainbow Railroad İletişim ve Gelişim Direktörü Dane Bland, Rainbow Deposits kampanyasının, bu görünürlüğü dünyanın dört bir yanındaki 2SLGBTQ+ bireyleri için gerçek değişim şansı yaratacak bir harekete dönüştürdüğünü belirtiyor.

BMO Financial Group CMO’su Catherine Roche ise kampanyayı, “BMO, Onur Ayı’nın uzun süreli destekçisi ve Rainbow Deposit kampanyamız da iyiyi cesurca çoğaltmaya yönelik varoluş sebebimizi gerçekleştirme yöntemlerimizden biri” şeklinde yorumluyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: BMO Financial Group
  • Reklam Ajansı: FCB Toronto
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.