MediaCat

Aynı oyuncular, yeni yüzler

En sevdiğiniz oyuncuları bir de filmografilerinden tanıyın.

Aynı oyuncular, yeni yüzler

Brezilya merkezli kitap mağazaları zinciri Livraria Cultura, ünlü oyuncuları en iyi bilinen filmlerindeki karakterleriyle tanıtıyor.

Mağaza’nın reklam afişlerinde; Brad Pitt, Tom Hanks, Will Smith, Leonardo DiCaprio, Anne Hathaway, Jennifer Lawrence, Angelina Jolie ve Keira Knightley gibi oyuncuları, filmlerinde rol aldıkları karakterlerle görüyoruz. Her bir afişte oyuncuların rol aldığı karakterlere uygun bir cümleyle hayatlarını anlatan kampanya, Brad Pitt’i bir kenara bırakıyor ve Mr. Smith’i tanıtıyor. Reklam kampanyası, tüm oyuncuların filmografilerini Livraria Cultura’da bulabileceğiniz mesajını veriyor.

Brad Pitt’in hikâyesi afişte şöyle anlatılıyor, “Mr. Smith, Dövüş Kulubü’ne girdikten sonra Soysuzlar Çetesi’ne katıldı ve Dünya Savaşı Z’ye sebep oldu.”

DiCaprio için ise Titanik’in batmasından sonra kimsenin Demir Maskeli Adam’ın Para Avcısı olacağını düşünemeyeceği yazıyor.

Angelina Jolie’nin ise, Mrs. Smith olma yolculuğu, “Kemik Koleksiyoncusu’ndan ayrıldıktan sonra Lara Croft, Bayan Smith olabilmek için sınırların ötesinde yaşadı.” şeklinde ifade ediliyor.

Gelin afişlere birlikte bakalım.

angelina-jolie Livraria Cultura

anne-hathaway Livraria Cultura

brad-pitt-reklam-afisi Livraria Cultura

jennifer-lawrence Livraria Cultura

keira-knightley Livraria Cultura

leonardo-di-caprio Livraria Cultura

tom-hanks Livraria Cultura

wiill-smith Livraria Cultura

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.