Axe’ın yeni oyunuyla yüzlerinizi oylayın

Yüz bakımı yalnızca kadınlar için mi var sanıyorsunuz?

10.03.2013 - 12:11 | Ali Kuru

Axe'ın yeni oyunuyla yüzlerinizi oylayın

İddialı reklam kampanyaları ile adından söz ettiren Axe bu defa da cilt bakımı temasını kullanıyor ve cilt bakımının yalnızca kadınlar için önemli olmadığı, temiz ve doğru beslenmiş bir cildin karşı cinsi etkilemek adına erkeklerin en önemli yardımcılarından olduğunu söyleyerek sizleri AXEFacescore.com‘a davet ediyor.

Sitede yer alan bilgilere göre, kullanıcılar cilt türleri ve günlük yüz bakımı ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunan ürünleri seçip yüzlerini ‘upgrade’ etme imkânına sahip. Marka aynı zamanda kullanıcıların yüzlerinin komik hallerini yansıtan fotoğraflarının diğer kullanıcıların oylarına sunan ‘Facescore’ oyununu da tanıttı.

Amerikan futbolu yıldızı Von Miller ve aksiyon filmlerinden tanıdığımız Adrianne Palicki’nin sunucu olarak katıldıkları ‘Facescore’ tanıtım etkinliği eğlenceli anlara sahne olurken, sosyal içeriklerin tanıtım kampanyalarındaki önemi bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Özellikle sosyal oyunlar, marka bilinirliği ve farkındalığı konusunda iyi birer pazarlama aktivitesi olduklarını kanıtlamış oldu.

Haluk Kasarcı

(kaynak: branding magazine)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.