AXA Sigorta’ya yeni CEO

AXA Sigorta'da CEO koltuğuna oturacak isim belli oldu.

13.03.2018 - 17:36 | MediaCat

AXA Sigorta'ya yeni CEO

AXA Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ve CFO Uluslararası ve Yeni Pazarlar ve EMEA Stratejik Kalkınma Yöneticisi Wilm Langenbach, halihazırda AXA Sigorta Teknik ve Bilgi Teknolojileri Başkanı olarak görev almakta olan Yavuz Ölken’in 1 Nisan 2018 tarihinden itibaren AXA Sigorta’nın yeni CEO’su olarak atandığını açıkladı.

Yavuz Ölken’in CEO olarak atanmasına dair yaptığı açıklamasında Ölken’in son üç yıl içerisinde AXA Sigorta’nın dönüşümünde önemli rol oynadığının altını çizen Lagenbach, Ölken’e yeni görevinde başarılarının devamını diledi. Görevi Ölken’e devreden Guillaume Lejeune ise dümeni Ölken’e devretmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Yeni görevine 1 Nisan 2018 tarihinde başlayacak olan Yavuz Ölken, görevi Guillaume Lejeune’den devralacak. 2015 yılının ilk aylarından bu yana AXA Sigorta CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almakta olan Lejeune, kariyerine AXA Global RE’nin CEO’su olarak devam edecek. Lejeune, yönetim kurulu üyeliğini de sürdürecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.