AXA Sigorta ve Altınordu’dan işbirliği

AXA Sigorta, Altınordu Futbol Kulübü'nün değerler ortağı oldu.

14.02.2019 - 13:58 | MediaCat

AXA Sigorta ve Altınordu'dan işbirliği

AXA Sigorta, İzmir’in 1923 doğumlu futbol kulübü Altınordu’nun değerler ortağı oldu. İşbirliği, Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi’nde 12 Şubat günü AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı Firuzan İşcan, Altınordu FK Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve Altınordu FK CEO’su Barış Orhunbilge’nin katılımlarıyla gerçekleştirilen imza töreniyle resmîleşti.

İşbirliği kapsamında Altınordu FK’nın sporcu, antrenör ve çalışanlarının yanı sıra taşınmazları da sigorta güvencesi altına alındı. Anlaşma, Nisan 2019’da dünyanın dört bir yanındaki kulüplerden yüzlerce sporcu ve ailelerinin ağırlanacağı U12 Cup’ın da desteklenmesini kapsıyor.

AXA Sigorta’nın öncelikli misyonunun insanların daha iyi bir yaşam sürmelerini sağlamak olduğunu ifade eden AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de farklı işbirliklerine imza atarak, hem bu konuda farkındalığın artırılmasına hem de spor alanında ülkemizi gururlandıran başarılara imza atılmasına destek olduklarını belirtti. “Cumhuriyetimizle yaşıt olan, gençlerimizin hayallerine destek veren ve ülkemize örnek sporcular kazandırmak için çalışan Altınordu Futbol Kulübü ile bu bağlamda işbirliği yapabildiğimiz için çok mutluyuz” diyen Ölken, işbirliğine finansal bir ortaklıktan çok daha fazlası olarak baktıklarını, “iyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu” yetiştirme hedefiyle çalışan kulübün değerlerinin güçlenerek yaşaması, geleceğe taşınması ve yeni nesillerin de hayatına dokunması için Altınordu’nun değerlerine ortak olduklarını, bu bağlamda kendilerini yalnızca bir sponsor değil, değerler ortağı olarak adlandırmayı daha uygun bulduklarını söyledi.

Altınordu FK Başkanı Seyit Mehmet Özkan ise değerler ortaklığını çok önemsediğini vurgulayarak, “Altınordu’ya verilen tüm destekleri bu toprakların çocuklarına verilen değer olarak kabul ediyoruz. AXA Sigorta futbol sektöründe sadece Liverpool ile bir işbirliği içerisinde ve Liverpool gibi biz de yalnız yürümüyoruz. Bu ülkenin çocuklar için el ele veren, güçlü bir kurumla birlikteyiz” dedi. AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken’e teşekkürlerini sunan Özkan, “Bugün gerçekten çok önemli bir imza atıyoruz. Değerler ortağı olmak, maddi katkıların çok ötesinde. Bunun temelinde mottomuza uygun olarak iyilik var. Bu anlaşmanın imzalanmasında, daha önce AXA Sigorta’da uzun yıllar görev yapan Altınordu FK CEO’su Barış Orhunbilge’nin emekleri de çok büyük. Ölken gibi kendisine de çocuklarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Altınordu değerlerinin yansıtıldığı sponsorluk filmi ise şöyle:

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.