MediaCat

Avon Türkiye’ye yeni genel müdür

Avon Türkiye’de genel müdür koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

Avon Türkiye’nin yeni genel müdürü, perakende ve satış sektörlerinde 18 yılı aşkın deneyime sahip olan Hasan Ulutürk oldu.

Lisans derecesini Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden alan Hasan Ulutürk, yüksek lisansını Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. İş hayatına ilk adımı 2007’de Tchibo Türkiye’nin operasyon biriminde atan Ulutürk, burada 18 yıl boyunca görev yaptı.

Tchibo Türkiye’de sırasıyla lojistik müdürü, bölge satış müdürü, kıdemli iş geliştirme müdürü ve mağazalar müdürü gibi pozisyonlarda çeşitli sorumluluklar üstlenen Ulutürk; mağaza ve operasyon direktörlüğü görevi boyunca merkez ofiste 30’un üzerinde ve mağazalarda 350’nin üzerinde personelden oluşan bir ekibe liderlik etti. Müşteri kazanımı ve gelir artışına yönelik şirket hedeflerini gerçekleştirdi ve görevi süresince büyümeye yönelik önemli satış stratejileri ve eylem planları geliştirdi.

Mağaza ve operasyon direktörlüğü görevinin ardından 2020 yılında aynı firmanın Türkiye genel müdürü olan ve görevde bulunduğu her sene kârlı büyüme trendini devam ettiren Hasan Ulutürk, yeni markalarla portföy genişlemesi, yeni iş kanallarına giriş süreci ve lokal üretim projelerini gerçekleştirerek 450’den fazla çalışanın yönetiminden sorumlu oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.