Avon ve Kenzo Takada sahnedeydi

Avon'un yeni parfümü Avon Life'ı, tasarımcısı Kenzo Takada anlattı.

06.09.2016 - 14:27 | Tuğba Özögretmen

Avon ve Kenzo Takada sahnedeydi

Birkaç ay önce globalde ve Türkiye’deki ortaklıklarını duyuran Avon ve dünyaca ünlü tasarımcı Kenzo Takada, yeni Avon parfümü Avon Life’ı bugün yapılan bir basın toplantısıyla tanıttı. Takada ve Avon Tüketici Pazarlama Müdürü Esen Mestan’ın hazır bulundukları lansmanda Avon Life’ın hikâyesi ve tasarım sürecine dair detaylar paylaşıldı.

Parfümün başrol oyuncusu olan menekşenin Takada ailesinin de sembolü olduğu belirtilirken, tasarım felsefesinin Takada’nın “Hayatı Güzel Yaşayın” mottosuna dayandığı bildirildi.

Yaratıcılığı gerçekliğe dönüştürmek

Avon ve Kenzo Takada sahnedeydiDünyanın en ünlü tasarımcılarından Kenzo markasının yaratıcısı Kenzo Takada Avon işbirliğiyle ilgili olarak, “Avon’la birlikte çalışarak, dünyadaki tüm kadınların erişebilecekleri yeni bir koleksiyon oluşturmak istedim. Benim en büyük eğlencem, ilham verici yaratıcılığı güzel bir gerçekliğe dönüştürmektir. Avon ekibiyle işbirliğimiz, bunu hayata geçirmeme yardımcı oldu” dedi.

Mestan ise Avon’un 130’uncu yılını kutladığı bu günlerde ortaklıktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti ve sürece ilişkin olarak, “Kenzo Takada, parfümlerin geliştirilmesi sürecinde imza kokuların kimyasından şişelerin tasarımına kadar her aşamada ekibimizle birebir ve yakın çalışma içerisinde oldu” dedi.

Toplantının sonunda Mestan, basın mensuplarına sürpriz bir duyuruda bulundu. Mestan Takada’yla olan sohbetlerinde ünlü tasarımcının İstanbul’u çok sevdiğini ve şehirden çok etkilendiğini öğrenince bir sonraki koleksiyonunun ilham kaynağının İstanbul olup olamayacağını sorduğunu ve Takada’dan “Tabii, neden olmasın?” yanıtını aldığını sözlerine ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.