Avea’nın yeni reklam filminde Ozan Güven ve Melis Birkan oynuyor

Ozan Güven ve Melis Birkan'ın oyunculuğunu yaptığı Avea’nın yeni reklam kampanyası çok yakında yayına giriyor...

08.07.2009 - 15:03 | MediaCat

Ana teması aşk olan ve başrollerini Melis Birkan ve Ozan Güven’in paylaştığı romantik komedi tarzındaki serinin ilk reklam filmi genç ve güzel bir kadın olan Aslı ile yakışıklı, sempatik Emre’nin tesadüfen çarpışmasıyla başlıyor.

Bu çarpışma, Avea abonesi olan Aslı ve diğer operatörün kullanıcısı Emre’nin telefonlarının karışmasına, böylece yeni bir aşkın doğmasına neden oluyor.

Kampanyanın “Avea’dan Konuşma Aşkına” sloganıyla yayınlanacak bu ilk filmi, izleyiciyi bir sonraki bölüme dair meraklandırırken, devam niteliğindeki filmlerinde de Avea’nın avantajlı ürün ve hizmetlerinin tüketici ile tanıştırılması hedefleniyor.

TBWA ISTANBUL’un Avea için hazırladığı reklam filmleri Umur Turagay yönetmenliğinde çekildi. Yapımcılığını PTT Prodüksiyon’un üstlendiği filmlerin çekimleri dört günde tamamlandı. Reklam filmlerinin ilk serisinde 1966 yapımı “Bir Erkek ve Bir Kadın” ( Un Homme Et Une Femme) film müziği kullanıldı.

kaynak: DigitalAge.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.