AVEA, İSPANYA’YA MAÇA GÖTÜRÜYOR

FC Barcelona’nın 2012/2013 sezon sonuna kadar “Türkiye Resmi Telekomünikasyon İş Ortağı” olan Avea, müşterilerine FCB ürünlerini ve avantajlı kampanyalarını sunacağını duyurdu

08.08.2011 - 00:00 | MediaCat

FC Barcelona’nın 2012/2013 sezon sonuna kadar “Türkiye Resmi Telekomünikasyon İş Ortağı” olan Avea, müşterilerine FCB ürünlerini ve avantajlı kampanyalarını sunacağını duyurdu.

Avea Bireysel Pazarlama Direktörü Dehşan Ertürk FC Barcelona Tarifeleriyle ilgili, “Yakın zamanda FC Barcelona’nın Türkiye Resmi Telekomünikasyon iş ortağı olduk. Bu kampanya ile müşterilerimize, dünyanın önde gelen takımlarından FC Barcelona’ya dair ayrıcalıklar sunmak istedik. Avealılar, FC Barcelona Tarifeleri ile futbol heyecanına bire bir ortak olacak ve dünya futbolunun keyfini çıkaracak” dedi.

FCB tarifesindeki müşterilere sürpriz hediyeler

1 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında FC Barcelona tarifelerine gelenler arasından yapılacak çekilişle 10 kişi Barcelona’da Nou Camp Stadyumunda çift kişilik FCBarcelona VIP maç bileti kazanma şansı elde edecek, diğer şanslı 10 kişi ise FCB Takım oyuncuları imzalı forma kazanacak. Maç bileti kazanan müşterilerin konaklama ve uçak bileti dahil seyahat masrafları Avea tarafından karşılanacak.

Ayrıca FCB tarifelerini tercih eden herkese; FC Barcelona Futbol Kulübü’nün Şampiyonlar Ligi maç özetleri ve futbolcuların çok özel fotoğraflarının yer aldığı FC Barcelona Futbol Paketi hediye ediliyor.