MediaCat

Avantgarde Management’ın yeni müşterisi Clarion Events

Avantgarde Management, müşteri portföyüne bir yenisini daha ekledi.

Avantgarde Management’ın yeni müşterisi Clarion Events

Dünyada 13 ülkede 200’ü aşkın sektörel fuar düzenleyen ünlü Alman ve İngiliz fuarcılık firması Clarion Events Türkiye’de iletişim danışmanı olarak Avantgarde Management ile anlaştı. Fuar organizatörlüğü konusundaki bilgi ve gücünü Türkiye’ye taşıyan Clarion Events, Türkiye’deki fuarcılık anlayışını değiştirmeyi amaçlıyor.

Avantgarde Management Genel Müdürü Burçak Ilıman söz konusu işbirliği ile ilgili olarak, “Dünyaca ünlü ZOW Fuarlarını organize eden Clarion Events, Avrasya’nın buluşma noktasına açılan kapı ZOW ile katılımcılarının hedef pazar olarak gördükleri her ülkede, gerçekleştirilen fuarlara doğrudan katılım sağlıyor. Uzun yıllardır edindiğimiz fuarcılık sektöründeki iletişim danışmanlığı deneyimlerimizi ZOW ile de paylaşmaktan mutluluk duyacağız” açıklamasında bulundu.

Avantgarde Management, Demos Fuarcılık, CYF Fuarcılık, Bijutericiler ve Aksesuarcılar Derneği (BIJUDER),  Doğanay İçecek Grubu, AG Holzmann, YKS Tesis Yönetim Hizmetleri’nin de iletişim danışmanlığını yürütüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.