Avantgarde İletişim’e yeni genel müdür

Mert Birdoğan, ajansın yeni genel müdürü oldu.

23.10.2014 - 13:42 | MediaCat

Avantgarde İletişim Danışmanlığı‘nda genel müdürlük görevine Mert Birdoğan getirildi.

Mert Birdoğan, Avantgarde'ın yeni genel müdürü oldu.İletişim danışmanlığı ve pazarlama iletişimi sektöründe yaklaşık 15 yıllık deneyimi bulunan Birdoğan, bugüne kadar ağır sanayi, ICT, FMCG, finans ve bankacılık, havaalanı işletmeciliği, yerel yönetimler gibi birçok sektörden dünya ve Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet verdi. Mert Birdoğan 2001 yılından bu yana sırası ile Allmedia Inc.’de medya planlama ve satın alma uzmanlığı, Tribeca İletişim Danışmanlık’ta müşteri ilişkileri direktörlüğü, C2A IMC Agency’da stratejiden sorumlu başkan yardımcılığı, ABL Group’da stratejik iletişim ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler mezunu olan Mert Birdoğan kurumsal iletişim, kriz iletişimi, lider iletişimi, marka iletişimi, KSS iletişimi, sosyal medya pazarlama ve iletişimi alanlarında tecrübe sahibi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.