MediaCat

Audi’den ölüyü dirilten otomobil

Bir otomobil hayal edin, son nefesinize meydan okusun.

Audi’den ölüyü dirilten otomobil

Audi’nin yeni otomobili o kadar heyecan verici ki, ölüm döşeğinde olan birini diriltebilir. Venables Bell & Partners’ın marka için ortaya koyduğu bu iddia, Danimarkalı yönetmen Martin de Thurah’ın etkileyici bakışıyla birleşince ortaya reklam filmi Final Breathe çıkıyor.

Kahramanımız, kendinden önceki üç nesli de, son nefesini vermek üzere olduğu yatağın etrafında toplayan yaşlı bir adam. Tüm hayatını eşsiz coğrafyalarda, tüm risklere göğüs gererek dopdolu yaşayan bir film yapımcısı olan bu yaşlı adamı –onu hayata bağlayacak ya da hayattan koparacak– son bir derin nefes alırken görüyoruz. Ancak ailesini gözyaşlarına boğan bu sahne, A 2018 Audi RS 5 Coupe’un karşı konulamaz heyecanıyla, yaşlı adamı hayata döndürüyor. Kalp atışları yerine geliyor ve otomobilin ardından gitmek için çığlık atıyor.

Son sahnenin mesajı ise manidar: “Time to update your bucket list” (Ölmeden önce yapılması gerekenler listenizi güncelleme vakti).


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.