MediaCat

Audi yeni marka stratejisini tanıttı

Audi yeni marka stratejisini küresel kampanyasıyla duyurdu.

Audi yeni marka stratejisini tanıttı

Audi, merkezine insan değerlerini ve ihtiyaçlarını koyduğu yeni marka stratejisini küresel bir kampanyayla görücüye çıkardı. Marka; sürdürülebilirlik, dijitalleşme ve tasarımın ana temalar olmaya devam ettiği yeni stratejisinde sürdürülebilir ve dijital premium mobiliteye geçişe verdiği önemi Future is an Attitude sloganıyla vurguluyor.

“Marka stratejimizde rötuş yaparak, ‘Vorsprung’a daha çağdaş bir anlam kazandırıyor ve kendimizi geleceğe uygun hale getiriyoruz” diyen Audi Markası Kıdemli Başkan Yardımcısı Henrik Wenders, “Audi markasının amacı teknolojiyle insanların hayatlarını iyileştirmek ve topluma katkı sağlayabilmek, premium mobiliteyle geleceğin şekillendirilmesi ve heyecan verici deneyimler oluşturulmasıdır” yorumunda bulundu.

Yeni marka stratejisine geçiş nedeniyle başlatılan küresel kampanyada ise elektrikli, dijitalleşmiş ve duygu dolu bir geleceğin yolu gösteriliyor. Markanın yenilikçi gücünü temsil eden Audi e-tron Sportback gibi mevcut modellere ek olarak, Audi AI:ME ve Audi Q4 Sportback e-tron Concept gibi otomobiller de görücüye çıkıyor.

Audi ayrıca dünya genelindeki pazarlama faaliyetlerini, kültürel ve ülkelere özgü gereksinimleri dikkate alarak tek bir şemsiye altında topluyor.  “Teknoloji ile Bir Adım Önde” markanın sloganı olmaya devam ederken, tüm yaratıcı çalışmalar da Hamburg merkezli ajans thjnk sorumluluğunda yürütülüyor. Tüm iletişim kanalları aracılığıyla yürütülecek kampanya kapsamında oluşturulan tüm içerikler, yeni hayata geçirilen internet sitesi progress.audi çatısı altında toplanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.