AstraZeneca’ya yeni iletişim müdürü

Daha önce Turkcell, Siemens gibi prestijli markaların iletişim faaliyetlerini yürüten

20.09.2007 - 11:35 | MediaCat

Daha önce Turkcell, Siemens gibi prestijli markaların iletişim faaliyetlerini yürüten Füsun Feridun Temmuz ayı itibariyle AstraZeneca İletişim Müdürlüğü görevine başladı.

Füsun Feridun yeni görevi için, “AstraZeneca’da hedefim, şirket iş hedefleri ile paralel kurumsal itibarin yönetilmesi ve kurumsal iletişim stratejisinin hazırlanıp hayata geçirilmesi” dedi.

1972 yılı İstanbul doğumlu olan Feridun 1994 İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu. Kariyerine 1995 yılında Art Grup Reklam Ajansı’nda Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Füsun Feridun 1996-2002 yılları arasında Turkcell İletişim Hizmetleri’nde Pazarlama İletişim Koordinatörü olarak görev yaptı. 2002 yılında Siemens Sistem Hizmetleri A.S.’de Kurumsal Marka ve Pazarlama İletişim Müdürü görevini yürüten Feridun Temmuz ayında itibaren AstraZeneca İletişim Müdürü olarak yeni görevine başladı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.