MediaCat

Aşı olmaya gidenlere Uber’den ücretsiz yolculuk

İstanbul ve Ankara’da devlet hastanelerine aşı olmaya gidenlere iki ücretsiz yolculuk hediye edilecek.

Aşı olmaya gidenlere Uber’den ücretsiz yolculuk

Uber, Türkiye’deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla, COVID-19 aşısı için devlet hastanelerine ücretsiz ulaşım olanağı sağlıyor.

Bugün itibarıyla başlayan kampanya kapsamında COVID-19 aşısı yaptırmak için Ankara ve İstanbul’da devlet hastanelerine giden herkese UBERAŞI koduyla kullanabilecekleri iki ücretsiz yolculuk hediye edilecek. Uber kullanıcıları, kampanyadan kendi aşı randevularına gidip gelmek ya da aşı olacak yakınlarının Uber Taksi ile yolculuk yapmasını sağlamak için kullanabilecek. Kampanya başka indirim veya promosyonla birleştirilemeyecek; UBERAŞI kodu iki yolculukta kullanılabilecek ve yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL olacak.

Uber’in kampanya için 1 Milyon TL bütçe ayırdığını belirten Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Tüm dünyada yaşanan bu pandemi döneminde aşılar, salgını yenmek için tek umudumuz. Türkiye’de devam etmekte olan aşılama sürecinde Uber kullanıcılarına aşı olmaya gidiş ve dönüş yolculuklarında destek sağlayabileceğimiz için çok mutluyuz” dedi.

Uber geçtiğimiz ay ABD’de de benzer bir adım atmış ve 10 milyon ücretsiz yolculuk sunacağını duyurmuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.