MediaCat

Publicis’le gelen değişim

Publicis Groupe’un 2018 için hazırladığı yılbaşı videosunda holdingin yeni ve eski CEO’ları Arthur Sadoun ve Maurice Lévy var.

Publicis’le gelen değişim

Hep birlikte hatırlayalım: Takvimler Haziran 2017’yi gösterirken Publicis Groupe’ta büyük bir değişim yaşanmış; 1987 yılından beri şirketin CEO’luğunu yürüten Maurice Lévy’nin, koltuğunu Arthur Sadoun’a bırakmasıyla şirketin 90 yıllık tarihindeki üçüncü CEO’nun kimliği de belli olmuştu.

Aldıkları kararlar ve geliştirdikleri teknolojilerle yıl genelinde hatırı sayılır bir iz bırakan Publicis Groupe, her yıl olduğu gibi, bu yıl da seneyi eğlenceli bir videoyla kapatıyor… ve her yıl olduğu gibi bu yıl da izleyicilere ufak bir sürprizi var holdingin.

Âdet olduğu üzere kameralara seslenen CEO’nun koltuğunda bu yıl göreve geldiğinden beri hayli yaşlanmış bir Arthur Sadoun görüyoruz. Videonun ilerleyen dakikalarında Sadoun’a eşlik eden Maurice Lévy ise koltuğu bıraktıktan sonra en az 20 yıl gençleşmiş.

İkili tüm dünyaya ve birbirlerine iyi dileklerini sunarken, bir zamanlar Lévy’nin olan patron bardağı için mücadele gizliden gizliye devam ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.