MediaCat

Arkadaşın eskisi, eğlencenin yenisi

Meta, Super Bowl reklamverenleri arasındaki yerini dramatik bir animasyon filmle alıyor.

Arkadaşın eskisi, eğlencenin yenisi

Meta, metaverse evrenini gerçek dünyadan kaçış fırsatı olarak tasvir eden Super Bowl reklamında başrolü sevimli bir animatronik köpeğe veriyor.

Film, Questy’s adlı bir restoranda düzenli olarak sahne alan animatronik bir grubun solistinin mekân kapanıp grup dağılınca başından geçenleri anlatıyor. Bir köpek olan solistin yolu önce bir rehinci dükkanına, ardından bir golf sahasına ve nihayet tesadüfen Quest 2 ile tanışacağı bir uzay merkezine düşüyor. Vesileyle Meta’nın sanal gerçeklik platformu Horizon Worlds’ü ziyaret eden köpek, Questy’s’in dijital versiyonununda grup arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelerek eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor.

Şirketin teknolojilerinin “sürükleyici sosyal deneyimler” için elverişli olduğunu vurgulayan daha geniş bir kampanyanın parçası olarak karşımıza çıkan ve dün yayınlanan reklam, kreatif ajans Anomaly’nin imzasını taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.