Arçelik’te genel müdür değişikliği

Arçelik'te Aka Gündüz Özdemir'de boşalan genel müdürlük koltuğuna...

01.08.2008 - 14:03 | MediaCat

Arçelik’te Aka Gündüz Özdemir’de boşalan genel müdürlük koltuğuna Migros’tan atama yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Migros genel müdürü iken istifa eden Levent Çakıroğlu, kariyerine Arçelik genel müdürü olarak devam edecek.

İş yaşamına 1988 yılında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı olarak başlayan Levent Çakıroğlu, 1998 yılına kadar bu görevini sürdürdü. 1997-1998 yılları arasında Bilkent Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Çakıroğlu, 1998’de Koç Holding’de Mali İşler Koordinatörü olarak göreve başladı.

Koç Holding bünyesinde İnşaat ve Maden Grubu şirketlerinin Mali İşler Koordinatörü olarak görev yapan ve yeni iş projelerinde, yabancı ortaklıklarla ilgili çalışmalarda yer alan Çakıroğlu, Koçtaş’ın B&Q ile ortaklık çalışmalarına katılıp ortaklıktan sonra İcra ve Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atanmış, Temmuz 2002’de Koçtaş Genel Müdürlüğü’ne getirilmişti.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamlamasının ardından University of Illinois’de yüksek lisans derecesini alan Çakıroğlu, 1 Temmuz 2007 tarihinde Migros Genel Müdürü olarak atanmış, geçtiğimiz günlerde ise istifa etmişti.

Öte yandan 2003 yılında Arçelik Genel Müdürü olan ve 1 Mayıs 2007’den itibaren Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grup Başkanlığı görevini de üstlenen Aka Gündüz Özdemir, 25 Ağustos 2008 tarihi itibariyle sadece Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanlığı görevini sürdürecek.

Kaynak:www.hurriyet.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.