MediaCat

Arçelik’e 11 tasarım ödülü

Arçelik, Red Dot ve IF Design 2013 yarışmalarında toplam 11 ödül aldı.

Arçelik’e 11 tasarım ödülü

Arçelik A.Ş., Red Dot ve IF Design 2013 yarışmalarında toplam 11 tasarım ödülü aldı. Red Dot tarafından Beko ve Grundig markalı toplam 9 ürünüyle ödüle layık görülen Arçelik, IF Design’dan da 2 ödülle döndü.

Red Dot Tasarım Ödülleri jürisi tarafından Grundig GKN 16830 X Kombi Buzdolabı, Grundig GEZM 47000 B ve Grundig GEBM 46000 B Ankastre Fırınlar, Beko WKY 61031 C Çamaşır Makinesi, Grundig TR1200 Ahşap Masa Radyosu, Grundig Vision 9 Air Design TV ve Grundig Ekmek Kızartma Makinesi ‘High Quality Design’ (Yüksek Kalite Tasarım) ödülüne layık görülürken, Grundig GWN 58472 C çamaşır makinesi ve GTN 48271 GC kurutma makineleri de ‘Outstandingly Designed Detail Solutions’ (Üstün Tasarım Detayları) mansiyon ödülü almaya hak kazandı.

Arçelik'e 11 tasarım ödülü

Münih’te ‘Munich Creative Business Week’ kapsamında düzenlenen IF Design Tasarım Ödülleri Töreninde de Arçelik, In Love çamaşır makinesi ve Grundig buzdolabının tasarımlarıyla iki ödülün sahibi oldu. Ödülleri Arçelik A.Ş. Endüstriyel Tasarım Yöneticisi Serdal Korkut Avcı, ekip arkadaşları ile beraber aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.