Salim Kadıbeşegil’in yeni kitabı için tanıtım toplantısı

Daha önce yayımlanan diğer 5 kitabı iş dünyasında iletişim ve ilişkilerin yönetimi alanında "doğrular ve yanlışlar" arasındaki...

13.04.2009 - 14:27 | MediaCat

“Daha önce yayımlanan diğer 5 kitabı ; -Halkla İlişkilerde Temel İlkeler (1985), Halkla İlişkilerin Reçetesi (1990), Halkla İlişkilere Nereden Başlamalı? (1997), Kriz Geliyorum Der! (2002) ve İtibar Yönetimi (2006)-iş dünyasında iletişim ve ilişkilerin yönetimi alanında “doğrular ve yanlışlar” arasındaki gözlemlerin ufuk turu olan yapıtlarının ardından Salim Kadıbeşegil 6. kitabını “şimdi stratejik iletişim zamanı” ile okurlarıyla yeniden buluşuyor.

Türkiye de iletişim yönetimi deninde akla gelen ilk isimlerden biri olan Salim Kadıbeşegil’in “Şimdi Stratejik İletişim Zamanı” isimli yeni kitabının tanıtım kokteyli 13 Nisan 09 tarihinde yani bugün Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Tanıtım toplantısı MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşması ve içeriği takdimi ile başlayacak. Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’ında kısa bir konuşmayla katılacağı tanıtım toplantısına iş ve eğitim dünyasından önemli katılımlar gerçekleşecek. Tuncay Özilhan’ın konuşmasının ardından Salim Kadıbeşegil ve Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof Dr. Haluk Gürgen’in karşılıklı değerlendirme ve yorumlarının akabinde toplantı verilen kokteylle sona erecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.