Arama pazarı uzmanları Türkiye’de

Google'ın sponsorluğunu yaptığı GroupM Search tarafından düzenlenen "Search Marketing Academy 2011" 29 Nisan'da gerçekleşecek.

26.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Google’ın sponsorluğunu yaptığı GroupM Search tarafından düzenlenen "Search Marketing Academy 2011" 29 Nisan’da gerçekleşecek.

GroupM CEO’su Demet İkiler ve Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez’in açılış konuşmasını yapacağı konferansta Yelda Erçiro ve Anders Hjorth GroupM Search Turkey & Worldwide’ı tanıtacaklar.

2010 yılı başında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan GroupM Search’ün, 15 yıllık Arama Motoru Pazarlaması tecrübesi var.

1995 yılında kurulan SEM ajansı Outrider’ı 2002 yılında bünyesine katan GroupM Search; tüm arama motorlarının SEM konseylerinde ve SEMPO’da aktif üye ve SES, Search Insider Summit, IAB, iMedia, ad:tech, SMX gibi SEM zirvelerinde de aktif rol alıyor.

GroupM Search Türkiye operasyonunun liderliğini üstlenen Yelda Erçiro’nun belirttiğine göre “GroupM Search Türkiye ofisinde toplam 14 kişi çalışıyor. Organizasyon; İleri seviye SEM Stratejileri, Optimizasyon ve SearchLabs olarak 3 ana bölümden oluşuyor.”

GroupM Search Türkiye Arama Motoru Pazarlaması’nda teknolojik alt yapı konusunda Catalyst Online, 7/24 Real Media, Quisma ve Outrider gibi firmalar ile iş ortaklıkları yapılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.