Apple Türkiye’nin Genel Müdürü Resan Yüner

Türkiye ofisinin yapılanmasına hız verecek olan Apple'ın ülkedeki pazar payını da hızla artıracağı konuşuluyor.

03.10.2012 - 13:02 | MediaCat

Bir süredir Türkiye pazarına girmeye çalışan Apple Türkiye, yeni genel müdürünü seçti. Apple Türkiye’nin başına son olarak Oracle’da çalışan Resan Yüner geçiyor.

Habertürk’ün haberine göre şirketin Türkiye operasyonlarının başına halen Oracle İş Uygulamaları Türkiye Direktörü görevini sürdüren Resan Yüner getirildi. Yüner’in genel müdürlüğe gelmesiyle birlikte Türkiye ofisinin yapılanmasına hız verecek olan Apple’ın ülkedeki pazar payını da hızla artıracağı konuşuluyor. 1987 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme mezunu olan Yüner, 10 yıldan uzun bir süredir bilişim ve yazılım sektöründe farklı şirketlerde yöneticilik yapıyordu. Yüner 1 Kasım’dan itibaren iş başı yapacak.

Eleman aranıyor

ABD’li şirketin jobs.apple.com adresinde İstanbul’da çalışacak 4 eleman ilanı yayınlanmıştı. Sitede son bir ayda yayınlanan ilanlarda AppleCare Müşteri Temsilcisi, Prosumer Müşteri Temsilcisi, Sistem Mühendisi ve Finansal Analist pozisyonlarında İstanbul’da çalışacak elemanlar aranıyor.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.