Ankara Sigorta’da yeni bir atama

Ankara Sigorta Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığına yeni bir atama gerçekleşti. Akçaabat Ticaret Lisesi’nin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü...

13.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Akçaabat Ticaret Lisesi’nin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü 1996 yılında Bölüm Birinciliği ile bitiren Dr. Abdullah Kara, Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı Muhasebe Bölümü’nü 2003-2004 döneminde birincilikle tamamladı. 2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim Dalında Doktora unvanını alan Dr. Kara, aynı üniversitede 1998-1999 yıllarında Araştırma Görevlisi olarak görev aldı. 1999 yılında Güneş Sigorta Karadeniz Bölge Müdürlüğü’nde Muhasebe, Tahsilât ve Bilgi İşlem Servislerinde görev alan Dr. Kara, 2002 yılında Güneş Sigorta Genel Müdürlüğü Muhasebe Müdürlüğü’ne tayin oldu. Dr. Abdullah Kara, 2007 sonunda Güneş Sigorta’daki Muhasebe Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılarak 2008 Ocak ayında yeni kurulmakta olan Dubai Group Sigorta’nın kuruluş ekibinde Mali ve İdari İşler Müdürü olarak görev alıp fizibilite çalışmalarında bulundu. Bu şirketin mali programlarını kuran Dr. Kara, Mart 2010 tarihinde Ankara Sigorta’ya Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.
Mart 2010 tarihine kadar Ankara Sigorta Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Cevat Peker ise yeni yapılanmada İç Denetim Grup Başkanı olarak Ankara Sigorta’daki görevini devam ettiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.