“Ancak motive insanlar inovasyon yapabilirler”

Sardis Ödülleri'nin bu yılki jüri başkanı Mehmet Sezgin'le Sardis'te başarıyı yakalamanın kıstasları ve ödüllerin sektörü motive etmede oynadığı role dair özel bir sohbet gerçekleştirdik.

13.08.2021 - 16:13 | MediaCat

"Ancak motive insanlar inovasyon yapabilirler"

Türkiye finans ekosistemindeki inovasyon ve pazarlama başarısını kutlamak üzere tohumlarını 2019’da attığımız Sardis Ödülleri’nin bu yılki jüri başkanı, myGini Kurucusu ve CEO’su Mehmet Sezgin’le finansal teknolojiler için başarının anlamını ve globale açılmayı hedefleyen start-up’ların göz önünde bulundurması gerekenleri konuştuk.

Sektördeki başarıların üçüncü bir göz tarafından fark edilmesinin paydaşlar açısından son derece motive edici olduğunu belirten Sezgin, “Ancak motive ve yaptığı işe inanan insanlar inovasyon yapabilirler” yorumunda bulunuyor.

Bu yıl 30 Eylül’de düzenlenecek törenle üçüncü kez finans sektörünün en’lerini ödüllendirecek olan Sardis Ödülleri’nin Türkiye’deki finans sektörüne etkisini, başarı kıstaslarını ve başvuranların dikkat etmesi gereken noktaları da Mehmet Sezgin’le sohbetimizde masaya yatırdık.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.