Anadolu’da bir kızımız olsun

MediaCat ailesi olarak eğitimin önemine can-ı gönülden inanıyoruz. Bu yüzden Brand Week Istanbul'da açacağımız MediaCat Store'la Anadoluda Bir Kızım Var kampanyasına destek olacağız.
01.11.2018 - 10:25

Kurucuları arasında Türkan Saylan’ın da olduğu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, kurulduğu 1989 yılından beri eğitime destek veren en önemli STK’lardan biri. ÇYDD, en çok kız öğrencilerin eğitimine verdigi desteklerle tanınıyor. Aslında ÇYDD ilköğretim ve lise kız öğrenci burslarını, 1997 yılında Siirt Pervari Kaymakamı’nın onlardan destek istemesiyle başlatmış. Zamanla kız öğrencilere destek olmak adına pek çok proje geliştirilmiş. Bunlardan kurumsal bağışçılar için olanlar Kardelenler ve Baba Beni Okula Gönder gibi projelerken; Anadolu’da Bir Kızım Var da bireysel bağışçılar icin başlatılan bir proje olmuş. ÇYDD’nin sitesindeki rakamlara göre, 1997 yılından beri topladıkları bireysel ve kurumsal bağışlar sonucunda 73 bin 914 ilköğretim ve lise kız öğrencisine burs vermişler. Bunlardan 40 bin 516’sı Anadolu’da Bir Kızım Var, Öğretmen Olacak projesi kapsamında verilmiş.

Anadolu'da bir kızımız olsun

Bu sene Brand Week Istanbul’da yer alacak bir MediaCat Store oluşturduk. Bunu da sektörün çok değerli tasarımcılarıyla işbirliği yaparak gerçekleştirdik. Burada gördüğünüz ürünleri beğeneceğinizi umarak sizlere takdim ediyor ve yıllardır hayalini kurduğumuz MediaCat Store’u hayata geçirmenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

MediaCat ailesi olarak eğitimin önemine can-ı gönülden inanıyoruz. Bu yüzden Brand Week Istanbul’da açacağımız MediaCat Store’la Anadoluda Bir Kızım Var kampanyasına destek olacağız, burs alan öğrenci sayısını elimizden geldiğince artıracağız. Tasarımlarıyla bu projeye destek veren tüm değerli yaratıcılara teşekkür ediyorum.

MediaCat Store'a gelin, bir kızımız olsun

Uğurcan Ataoğlu

MediaCat Store'a gelin, bir kızımız olsun

Gürbüz Doğan Ekşioğlu

MediaCat Store'a gelin, bir kızımız olsun

Hakkı Mısırlıoğlu

MediaCat Store'a gelin, bir kızımız olsun

Haluk Erkmen

MediaCat Store'a gelin, bir kızımız olsun

Kenan Ünsal

MediaCat Store'a gelin, bir kızımız olsun

Özge Güven

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.