Altınbaş Holding Göztepe’ye talip

Ali Şen ve Fatih Terim`li Alpet reklamlarıyla futbola ısınan Altınbaş Altınbaş Holding, TMSF`nin satacağı Göztepe'ye talip oldu.

17.08.2007 - 12:10 | MediaCat

Ali Şen ve Fatih Terim`li Alpet reklamlarıyla futbola ısınan Altınbaş Holding, TMSF`nin satacağı Göztepe’ye talip oldu.

Halen kuyumculuğun yanı sıra akaryakıt, enerji, inşaat ve denizcilik sektörlerinde faaliyet gösteren Altınbaş Holding , TMSF `nin satışa çıkardığı Göztepe Spor`a teklif verdi. Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş , `Özellikle İzmir `de son derece güçlü taraftarı bulunan, altyapısı kuvvetli bir takım olan Göztepe Spor`u üç büyüklerin yanında hak ettiği yere getirmeyi hedefliyoruz` dedi. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF ), Bilgin Grubu borçlarından dolayı devraldığı Göztepe Spor`un ticari ve iktisadi bütünlüğünü 110 bin YTL muhammen bedelle satışa çıkardı. İhaleye teklif veren 5 yatırımcıdan biri olan Assos Perakende Mağazacılık, Altınbaş Holding `in şirketi. Akaryakıt, finans ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren holding, 20 Ağustos günü yapılacak ihaleyi kazanırsa, yeşil sahalarda da rekabete girecek .

Altınbaş `ın ihalede yarışacağı şirketlerden biri, taraftarların da desteğini arkasına alan eski başkan Levent Ürkmez`in kurduğu Göztepe Danışmanlık . Mevcut dernek yönetimi de Özgöztepe A.Ş adı altında şirket kurarak ihaleye girme kararı aldı .

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.