Alo Garanti’den, Türk Telekom Videofon kullanıcılarına görüntülü çağrı merkezi hizmeti

Garanti Bankası, Türkiye'de finansal kurumlar içinde yine bir ilki gerçekleştirerek, Türk Telekom...

14.10.2008 - 13:40 | MediaCat

Garanti Bankası, Türkiye’de finansal kurumlar içinde yine bir ilki gerçekleştirerek, Türk Telekom Videofon kullanıcılarının 444 0 333 Alo Garanti’yi aradıklarında görüntülü hizmet alabilecekleri “Görüntülü Çağrı Merkezi” hizmetini başlatıyor. Garanti ve Türk Telekom, müşteri temsilcilerine görüntülü olarak ulaşılabilecek merkezin tanıtımına, geçen hafta Cebit Bilişim Fuar’ında başladı.

Garanti Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, “Önümüzdeki dönemlerde farklı alanlarda kullanılması düşünülen görüntülü iletişim teknolojisi, Garanti müşterileri tarafından özellikle on-line danışmanlık ve bilgi servislerinde etkin olarak tercih edilecek. Pilot olarak başlayan hizmet, kısa bir süre sonra pek çok servisle entegre olarak çalışacak. Görüntülü servisler, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çok önemli bir adım olacak.” dedi.

Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan ise Türk Telekom’un başlıca hedefleri arasında, Türk teknolojisinin ve inovasyonun gelişmesi için yatırım ve çalışmalar yapmak olduğunu belirtti. Videofon’un bu doğrultuda gerçekleştirilen projelerden biri olduğunu ifade eden Demircan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türk Telekom olarak yakınsama hizmetleri için çözüm üreterek, yurtiçi ve yurtdışıyla ortak projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Türk Telekom, Videofon sayesinde müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik Görüntülü Çağrı Merkezi uygulamalarını da başlatıyor. Videofon’un diğer katma değerli servisleri gibi, Görüntülü Çağrı Merkezi uygulamaları da, ülkemizde teknoloji ve inovasyonun ne kadar ilerlediğinin ve dünya standartlarına ulaştığının önemli bir göstergesini oluşturuyor.”

Türkiye’de, Mayıs 2008’den bu yana, Türk Telekom Videofon hizmetinde karşılıklı olarak ses ve görüntülü haberleşme imkanı bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.