Almanya’da dev THY reklamı

Son zamanlarda sponsorluk anlaşmaları ve elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Türk Hava Yolları, Bangkok’ta, dünyanın yüksek gökdelenlerinden biri olan...

08.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Son zamanlarda sponsorluk anlaşmaları ve elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Türk Hava Yolları, Bangkok’ta, dünyanın yüksek gökdelenlerinden biri olan Baiyoke Tower’a reklamını giydirmesinin ardından, Almanya’da da yer aldı.

Başkent Berlin’deki tarihi Charlottenburg Kapısı’na, THY’nin Almanya’dan sefer başlatmasının 50. yılı nedeniyle THY reklamı asıldı. Berlin’in en işlek ana caddesi 17. Juni (17 Haziran) üzerinde bulunan ve restorasyon çalışmalarının sürdürüldüğü tarihi kapıya Kevin Costner’ın yer aldığı “Globaly Yours – Turkish Airlines” reklamı asıldı.

Reklamda ayrıca Almanca olarak, “Dünya çapında 150’den fazla hedefi keşfedin” sloganı bulunuyor. THY Berlin Şube Müdürü Mehmet Kızılkaya, THY’nin küresel marka olma hedefi peşinde olduğunu belirterek, “Restorasyonu 3 yıldır devam eden ve Mayıs ayında açılacak olan tarihi kapının yeni imajımızla 1 ay boyunca giydirilmesi, THY’nin tanıtımı açısından iyi bir fırsat olarak değerlendirildi” dedi. Almanya’da 9 noktadan İstanbul üzerinden dünyadaki 150 noktaya ulaşım imkanı sunan THY’nin büyümeye ve hizmet kalitesini artırmaya devam ettiğini ifade eden Kızılkaya, Berlin’den de sefer sayısını artıracaklarını, yaz döneminde pazartesi günleri 2, diğer günler 3 kez İstanbul’a sefer düzenleneceğini söyledi.

Berlin’de 10-14 Mart’ta düzenlenecek Uluslararası Turizm Borsası Fuarı’na (ITB) da katılacaklarını hatırlatan Kızılkaya, vatandaşlara, burada kuracakları Boeing-777 tipi yolcu uçağı simülatörünü ziyaret etmeleri çağrısında da bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.