Alman iç giyim markası çıplaklığa savaş açtı

Berlin menşeli iç giyim markası Blush'tan çıplaklığı gideren ahlakçı uygulama.

02.08.2013 - 11:39 | Alev Kaynak

Alman iç giyim markası çıplaklığa savaş açtı

İstatistiklere göre internette dolaşımda olan bilgilerin yüzde 30’u pornografik içerikli. Alman iç giyim markası Blush da bu içeriği ‘örtme’ işini kendine kutsal misyon edinmiş gibi görünüyor.

İnterneti biraz daha ‘münasip’ ve nezih bir ortam haline getirmeye çalışan marka, Alman ajans Glow’un da yardımıyla ‘De-Nudelizer’ ismini verdiği online bir uygulama geliştirdi. Bu uygulamayla çıplak imajlar giydiriliyor. Örtü olarak da Blush’ın tanıtımını yapmak istediği yeni bikini ve mayo koleksiyonu kullanılıyor. Bu koleksiyondan bir parça seçip örtmek istediğiniz çıplaklığın üzerine getiriyorsunuz. Ancak bu parçalar çok küçük olduğu için, ortaya çıkan sonuç zamanın bulvar gazetelerinde uygunsuz görüntüleri örtmek için tercih edilen siyah çizgilerin kalitesinden öteye gidemiyor.

Berlin menşeli iç giyim markası Blush'tan çıplaklığı gideren ahlakçı uygulama.

Plaj giyimini tanıtmak için en makul yol olmasa da uygulamanın eğlenceli olduğu kuşkusuz. Markanın uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Digiday

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.