MediaCat

Aldatmanın bin bir yüzü

Ashley Madison yeni sloganıyla yola devam ediyor.

Aldatmanın bin bir yüzü

Geçtiğimiz yıllarda verilerinin hack’lenmesinin ardından üyelerinin ifşa olmasıyla başlayan ve bu üyelerden bazılarının intihar etmesiyle iyice büyüyen Ashley Madison krizini duymuşsunuzdur. “Life is short. Have an affair” (Hayat kısa. Bir kaçamak yaşa) sloganıyla ilişkilerinde tutkuyu ve neşeyi kaybetmiş bedbaht ruhların hayatlarına renk katacak kaçamaklara girişmelerine önayak olan site, şimdilerde yeni kampanyasıyla kadim çağrıyı ve daha fazlasını bir kere daha tekrarlıyor.

Bu kez hedef kitlesine “Find your moment” (Ânını bul) diye seslenen internet sitesinin reklam filmlerinde kocasından artık ilgi görmeyen bir kadın, yalnız bir adam ve birbirlerini sevseler de birbirleriyle sevişmekten sıkılan ve eğlenceye üçüncü bir oyuncuyu davet etme fikrine sıcak bakan bir çift yer alıyor.

Markanın gerek sloganıyla gerek reklam filmindeki yalnız adam ile işleri aldatmaktan daha ileriye götürmek ve sunduğu hizmete derinlik atfetmek istediği aşikar. Öte yandan, tekeşliliğe dair kalıplaşmış kanıya hâlâ pek rağbet etmeyen Ashley Madison’ın -yaşadığı skandalın çapı da göz önünde bulundurulacak olursa- kampanyasının işe yarayıp yaramayacağını söylemek için biraz daha beklemekte yarar var.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.