Alcatel-Lucent’te atama

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Levent Özbilgin, Alcatel-Lucent Azebaycan Ülke Müdürlüğüne...

16.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Alcatel-Lucent Teletaş’ın yönetim kadrosunda yeni bir atama yaşandı. Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Levent Özbilgin, Alcatel-Lucent Azebaycan Ülke Müdürlüğüne getirildi.

1996 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olan Levent Özbilgin, 1998 yılında George Washington University’de İşletme Yüksek Lisans (MBA) programını tamamladı. Kariyerine yüksek lisans programı sırasında SOTAS (Subex) şirketinde 5 yıl süresince Fraud Management ve Revenue Assurance alanlarında ürün yöneticiliği yaparak başlayan Özbilgin, ECtel şirketindeki Fraud Management ve Yasal Takip konularında danışmanlık deneyiminin ardından 2004 yılında Telenity’ye katıldı. Telenity’de Global Ürün Geliştirme ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Özbilgin, son olarak Atos Origin şirketinde Vodafone Türkiye’den Sorumlu Müşteri Operasyonları Yöneticiliği görevini yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.